Kedi Kumu Seçimi

30/06/2018 0 Yorumlar Evcil Hayvanlar Hakkında,

 

Herkesin bildiği gibi minik patiler boşaltım ihtiyaçlarını karşılarken utangaç olurlar ve izlenmek istemezler bu aslında bizim için bir dezavantaj değil avantajdır. Hem temizlik açısından hem kötü görüntü açısından bizleri zorlamazlar çünkü çok pratik ve hijyenik bir şekilde kullanabileceğimiz kedi kumları var…

 

Minik patiler kendi kumlarını kendileri seçerler, siz hangi kumu seçerseniz seçin kediniz o kumu sevmediği sürece problem yaşayabilirsiniz; kediniz kum kabını tamamen reddedebilir, kum kabı dışına tuvaletini yapabilir gibi problemler ortaya çıkabilir. Bunun nedeni ise hassas patileri, bebeklik dönemindeki yaşanmışlıklar ya da sadece merak olabilir.

 

Birçok kedi kumu markası ve seçenekleri mevcut bunların arasından hangisi minik pati dostunuz için doğru seçim?

 

 

KEDİ KUMU GÜVENLİĞİ

 

Kediler nadirde olsa kumu kazarken ya da kendilerini yalarken bu kumu yutabilir bu yüzden üretiminde toksik madde olmayan kumların seçilmesi önemlidir.

Bazı kedi kumları fazla toz içerir bu durum herkes için bir problemdir az toz içeren kumlar tercih edilmelidir.

Koku hem sizin için hem de minik pati dostunuz için büyük bir problem olabilir ancak bu problem pratik ve basit bir şekilde kokulu kedi kumları ile kolayca halledilebilir.

Kullanılan kedi kumları doğa için zararlı olabilir kedi kumu temizliğinde tek çözüm kirli kumu paketleyip atmak olduğundan kum seçiminizde organik kedi kumunu tercih etmeniz doğa içinde yararlı olacaktır.  Organik kedi kumları doğada hızla çözülebildiği için doğa dostudur.

 

 

Tüm bu problemleri evcilpazar ailesi olarak değerlendirip sizler için en güvenilir ve kullanışa uygun markayı seçmek için bir arayışa girdik ve Sonuç olarak Sanicat marka kedi kumunu güvenle kullanabilmeniz için stokladık...

 

 

Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Yorum Yap