Köpeğimin Gasp Edilmesi Ekşisözlük

yazar engin 19/02/2018 0 Yorumlar Genel,

Ekşisözlükten alıntıdır.

18 şubat 2018 izmir bornovada can dostumun gasp edilme hadisesidir.
değerli ekşisözlük ailesi bugün kapının önünde köpeğim kimliği belirsiz kişi tarafından kaçırıldı ve bulabileceğim her kapıya yardım için koşuyorum. köpeğimi çalan aracın plakası 35ka1725, ford t.connect marka araç, ekşisözlükte bana yardım edebilecek birilerini ummaktan başka çarem yok. 
kısaca olayı özetlemem gerekirse, bugün saat 14:25 de misafirlerimizi geçirmek için köpekle evimin önüne indim arkamı döndüğümde o ana kadar etrafımda dolaşan köpeğimin kaybolduğunu fark ettim. önce başka bir köpeğin peşine takıldığını sandım ancak daha sonra çevredeki güvenlik kameralarını araştırınca yukarda plakasını verdiğim araç tarafından çalındığını anladım. karakola gidip şikayetçi oldum ancak işlemlerin çok hızlı yürümeyeceğinden eminim ve eğer kısa sürede bulamazsam bu şahsın köpeğimi satacağından korkuyorum. 
sizlerden ricam bana bir yardım eli uzatmanız, elinizden ne gelirse kabulum.
edit1: olaya gasp deme sebebim şahsın köpeğimi hile ile çalıyor oluşu. bu videoda gözükmüyor ancak köpeği göremeyince peşinden koşup aracın kaçtığı sokağa gidiyoruz şahıs da bu sırada köpeği alıp yanımızdan geçip gitmiş. yani sokakta sahipsiz bir köpek buldum alayım götüreyim değil aradığımızı göre göre köpeği arabaya bindirip götürüyor.
edit2: yeşillendiren herkese çok teşekkürler tavsiyeniz üzerine izmirdecevirme sayfasına bilgi verdim, patibuldulara bakıyorum ve konuya köpeğimin fotoğraflarını ekledim.

Orijinal İlan Linki:

https://eksisozluk.com/entry/74318464

 

Yorum Yap